Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2018 - kadetky

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Doležalová Sára 2003 K1 SpTřb 730,0 860,0 12 67.5 15:30:42
2. Červenková Kateřina 2004 K2 PKPří 584,0 644,0 10 51 12:11:27
3. Seidlová Martina 2003 K1 AkrSC 563,2 774,7 14 88 22:14:39
4. Seidlová Miriam 2003 K1 AkrSC 548,0 658,0 12 68 16:46:02
5. Kotoučová Barbora 2004 K2 NePK 522,0 719,0 13 80.5 20:34:18
6. Červenková Denisa 2004 K2 PKPří 475,0 525,0 10 51 12:42:42
7. Čížková Dominika 2004 K2 KomBr 470,4 608,4 13 76 20:21:56
8. Poustecká Lucie 2004 K2 TJTá 463,4 641,4 15 91.5 25:51:43
9. Bojceňuková Zuzana 2003 K1 PKHa 456,6 728,6 20 104.5 29:27:53
10. Macholdová Tereza 2003 K1 TJTá 417,2 548,2 13 76.5 20:35:16
11. Bařinová Adéla 2004 K2 KomBr 387,0 531,0 13 66 18:00:18
12. Dvořáková Anna 2004 K2 OSPHo 386,8 529,8 14 74 20:46:14
13. Pluháčková Veronika 2003 K1 PKKBr 354,0 429,0 11 49.5 12:38:08
14. Němčanská Barbora 2003 K1 SlOp 351,0 351,0 8 44 12:00:24
15. Hasilová Monika 2004 K2 OSPHo 344,6 414,6 11 54 14:50:29
16. Lhotáková Eliška 2004 K2 SpHoř 301,0 307,0 9 42.5 11:49:29
17. Říhová Barbora 2004 K2 TJKr 251,5 251,5 6 29 07:21:40
18. Brýdlová Nikola 2004 K2 PKVM 223,0 223,0 6 33 09:09:42
19. Mikulíková Hedvika 2003 K1 KomBr 217,0 217,0 4 18 04:29:32
20. Reslová Klára 2004 K2 SOPKo 174,8 174,8 3 15 03:44:21
21. Horvátová Anna 2004 K2 SlPl 134,0 134,0 4 14 03:45:31
22. Hůlková Veronika 2004 K2 LoTr 120,0 120,0 2 5 01:04:06
23. Lelková Blanka 2004 K2 SOPKo 112,0 112,0 2 10 02:29:30
24. Jurčíková Kristýna 2003 K1 SOPKo 110,0 110,0 2 10 02:28:04
25. Kůrová Anna 2004 K2 OSPHo 107,5 107,5 5 15 04:10:47
26. Krumlová Alžběta 2004 K2 JiDo 105,0 105,0 3 10 02:41:23
27. Šantínová Zuzana 2003 K1 SlPl 94,0 94,0 3 13 03:22:59
28. Švehlová Kateřina 2003 K1 Boh 86,0 86,0 3 11.7 02:51:27
29. Osadníková Magdaléna 2003 K1 TJKr 84,0 84,0 1 5 01:08:07
30. Adámková Lucie 2003 K1 ORCAB 80,0 80,0 2 8 01:54:07
31. Bryxová Sára 2003 K1 PLČB 72,0 72,0 3 11 02:54:24
32. Trnková Gabriela 2004 K2 KIN 71,0 71,0 2 10 02:44:34
33. Vítovcová Adéla 2004 K2 JiDo 64,0 64,0 3 8 02:13:01
34. Dolanská Johana 2004 K2 NePK 59,5 59,5 4 8 02:14:24
35. Puchnerová Barbora 2004 K2 SOPKo 48,0 48,0 2 5 01:15:43
36. Kraková Lucie 2003 K1 LoTr 38,0 38,0 2 10 02:23:45
37. Nováková Julie 2003 K1 LoČT 30,0 30,0 1 3 00:52:01
38. Heltová Alexandra 2003 K1 RPl 25,0 25,0 1 3 00:42:01
38. Kubátová Kateřina 2003 K1 SpHoř 25,0 25,0 1 3.7 00:52:37
40. Spurná Karolína 2003 K1 TJHod 18,0 18,0 1 3 01:05:46
41. Opelková Karin 2004 K2 KPSRa 14,0 14,0 1 1.8 00:39:10
42. Doksanská Eliška 2003 K1 SlCho 10,0 10,0 1 1 00:14:58
42. Kulišťáková Annemarie 2004 K2 PKNJ 10,0 10,0 1 1 00:13:51
44. Olosová Anežka 2004 K2 PKNJ 8,0 8,0 1 1 00:15:01
45. Hasalová Veronika 2004 K2 PKNJ 5,0 5,0 1 1 00:16:26
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Superfinále a vyhlášení ČP, 40. Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1979 - 2018 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz