Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2017 - kadetky

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Zubalíková Lucie 2002 K1 KomBr 824,0 1 094,0 13 83 17:49:08
2. Vodičková Michaela 2002 K1 RPl 660,0 835,0 12 78 17:33:16
3. Vránová Gabriela 2002 K1 SOPKo 585,0 814,0 14 81 19:16:29
4. Bojceňuková Zuzana 2003 K2 PKHa 520,0 833,8 20 99.4 26:41:46
5. Machýčková Magdaléna 2002 K1 SlOp 476,2 642,2 13 71 17:49:15
6. Seidlová Martina 2003 K2 DuP 449,6 650,6 14 90 26:04:17
7. Seidlová Miriam 2003 K2 DuP 447,2 695,2 16 98 28:02:24
8. Macholdová Tereza 2003 K2 TJTá 442,0 557,0 14 74 20:05:28
9. Hrušková Kristýna 2003 K2 KomBr 433,8 451,8 9 48 11:27:59
10. Nováková Vendula 2002 K1 SOPKo 399,0 483,0 11 63 17:25:44
11. Švehlová Kateřina 2003 K2 Boh 381,0 463,0 12 64 17:44:27
12. Hudečková Nela 2002 K1 SlOp 376,0 448,0 11 56 14:39:21
13. Pleskotová Julie 2002 K1 Boh 375,0 375,0 5 30 07:08:22
14. Brýdlová Aneta 2002 K1 PKVM 327,4 370,4 10 44 11:31:27
15. Voračková Eliška 2003 K2 RPl 286,5 286,5 8 41.7 11:32:25
16. Zaňková Tereza 2002 K1 Boh 265,6 265,6 7 29 07:37:38
17. Jurčíková Kristýna 2003 K2 SOPKo 264,0 264,0 5 23 05:42:52
18. Doležalová Sára 2003 K2 SpTřb 217,0 217,0 4 25 05:52:44
19. Mikulíková Hedvika 2003 K2 KomBr 208,0 208,0 4 20 05:03:42
20. Osadníková Magdaléna 2003 K2 TJKr 196,0 196,0 4 16 03:56:54
21. Pluháčková Veronika 2003 K2 PKKBr 177,4 177,4 4 18.7 04:56:38
22. Němčanská Barbora 2003 K2 SlOp 153,0 153,0 5 21 05:54:06
23. Šantínová Zuzana 2003 K2 SlPl 150,0 150,0 4 18 04:41:06
24. Dinková Michaela 2002 K1 SPKBr 144,0 144,0 2 10 02:13:00
25. Surová Marika 2002 K1 PŠRBr 130,0 130,0 2 10 02:26:50
26. Nováková Marie 2002 K1 SOPKo 94,0 94,0 2 10 02:41:20
27. Apltauerová Kateřina 2003 K2 SKPNy 65,0 65,0 2 6 01:31:04
28. Textorisová Marie 2002 K1 PKHa 59,0 59,0 3 9 02:54:10
29. Jančálková Lucie 2003 K2 Kopř 50,0 50,0 2 8 02:34:19
30. Zajacová Jindřiška 2002 K1 LoBe 36,0 36,0 1 5 01:21:13
31. Šabatová Barbora 2003 K2 PKKBr 28,0 28,0 1 5 01:51:16
32. Peková Johanna 2003 K2 SOPKo 25,0 25,0 1 3 00:47:09
33. Miková Vendula 2002 K1 PKHa 14,0 14,0 2 2 00:42:56
34. Bicanová Barbora 2002 K1 KIN 13,0 13,0 1 3 00:36:37
35. Hošková Kateřina 2002 K1 PLAF 10,0 10,0 1 1 00:17:51
35. Bryxová Sára 2003 K2 PLČB 10,0 10,0 2 8 01:56:20
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň, Superfinále žactva a kadetů
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2017 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz