Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2018 - kadeti

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Chocholatý Tomáš 2004 K2 SlPl 724,0 809,0 10 63 13:28:51
2. Neliba Tadeáš 2003 K1 LoBe 710,0 1 178,0 19 105.5 23:06:25
3. Humlíček Jakub 2003 K1 SOPKo 603,0 651,0 10 56 12:41:28
4. Skalník Marek 2003 K1 PKKBr 532,0 656,0 13 71.3 16:37:50
5. Halva Marek 2004 K2 PKKBr 487,0 699,4 16 86.3 23:04:01
6. Máša Matěj 2004 K2 KomBr 387,2 387,2 8 39 09:19:13
7. Stodola Marek 2004 K2 PKPar 366,0 409,0 10 44 10:31:19
8. Drahoš Jan 2004 K2 SlPl 304,0 304,0 8 36 08:30:05
9. Válek David 2003 K1 PKHa 300,2 413,2 15 57.7 15:55:25
10. Matoušek Marek 2003 K1 PLČB 284,0 284,0 4 25 05:43:44
11. Haltmar Jiří 2003 K1 SjBr 272,0 272,0 5 30 08:06:49
12. Vaľko Marek 2004 K2 NePK 255,4 255,4 5 28 07:24:11
13. Gec Matyáš 2004 K2 PKKBr 237,0 237,0 8 32.7 08:40:09
14. Peringer Marek 2003 K1 KomBr 205,0 205,0 3 15 03:24:28
15. Sabo Jiří 2004 K2 LoBe 201,0 201,0 6 22 05:35:27
16. Uxa Lukáš 2003 K1 LoBe 179,0 179,0 4 20.5 05:03:35
17. Podracký Ondřej 2003 K1 TJKr 160,0 160,0 3 18 04:03:08
18. Obdržal Jaroslav 2003 K1 NePK 152,8 152,8 4 18 05:44:48
19. Housar Šimon 2004 K2 RPl 137,0 137,0 3 18 04:40:15
20. Dračka Vojtěch 2003 K1 Boh 124,0 124,0 5 19 05:18:17
21. Slezák Jakub 2003 K1 OSPHo 111,6 111,6 4 14 03:50:18
22. Suk Daniel 2004 K2 SOPKo 95,0 95,0 2 10 02:33:54
23. Brýdl Jan 2004 K2 PKVM 74,0 74,0 3 11 03:16:26
24. Ryzner Miroslav 2004 K2 PKPar 72,0 72,0 2 8 01:51:06
25. Peklanský Tomáš 2004 K2 PKHa 66,0 66,0 3 9 02:34:32
26. Kovář Václav 2003 K1 LoČT 65,0 65,0 2 8 02:07:14
27. Čermák Daniel 2003 K1 SlPl 64,0 64,0 1 5 01:08:52
27. Lipš Václav 2003 K1 Boh 64,0 64,0 2 8 02:04:38
29. Březina Tomáš 2003 K1 Boh 60,0 60,0 2 8 02:03:37
30. Polák Filip 2004 K2 ORCAB 58,8 58,8 2 5 01:10:39
31. Srb Štěpán 2004 K2 Boh 44,0 44,0 2 6 01:24:16
32. Prokeš Adam 2003 K1 PKKBr 42,0 42,0 1 5 01:10:05
33. Kolman Ivan 2004 K2 PKKBr 41,2 41,2 2 5.5 01:14:53
34. Pígl Jonáš 2004 K2 KIN 36,0 36,0 1 5 01:20:12
35. Bebrukarklis Daniil 2004 K2 JiDo 32,0 32,0 1 5 01:25:43
35. Neumann Adam 2004 K2 PKPar 32,0 32,0 1 5 01:24:48
37. Duňka Zdislav 2004 K2 BiJa 30,0 30,0 1 3 00:54:30
37. Lányi Filip 2003 K1 KuPi 30,0 30,0 1 3 00:35:53
39. Prošek Max 2003 K1 BiJa 25,0 25,0 1 3 00:54:31
40. Lizec Jan 2003 K1 SpHoř 20,0 20,0 1 3.7 00:56:11
40. Spilko Daniel 2004 K2 PKVM 20,0 20,0 1 3 00:44:52
42. Nosek Jan 2004 K2 SpHoř 18,0 18,0 1 3.7 00:56:19
43. Fales Petr 2004 K2 PKKBr 16,0 16,0 1 3.7 01:10:09
43. Formánek Mathias 2004 K2 SjBr 16,0 16,0 1 3 00:49:45
45. Kaška Karel 2004 K2 SlCho 10,0 10,0 1 1 00:13:33
45. Sochor Adrian 2004 K2 PKNJ 10,0 10,0 1 1 00:13:36
47. Hojda Patrik 2004 K2 JiDo 9,5 9,5 2 2 00:45:44
48. Vavřín Šimon 2004 K2 PKNJ 8,0 8,0 1 1 00:13:48
49. Vilček Radim 2004 K2 PKNJ 6,0 6,0 1 1 00:13:49
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Superfinále a vyhlášení ČP, 40. Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1979 - 2018 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz