Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2017 - kadeti

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Grabovski Jiří 2002 K1 KomBr 600,0 600,0 7 45 09:34:37
2. Skalník Marek 2003 K2 PKKBr 576,0 759,0 13 71.7 15:55:20
3. Neliba Tadeáš 2003 K2 LoBe 512,0 687,0 13 64.7 14:30:53
4. Humlíček Jakub 2003 K2 SOPKo 490,0 490,0 7 43 09:57:17
5. Bareš Petr 2002 K1 SCPAP 477,8 604,8 13 66 16:43:59
6. Žaludek Ondřej 2002 K1 NePK 442,0 442,0 8 46 11:32:57
7. Uxa Lukáš 2003 K2 LoBe 375,0 411,0 12 49.7 12:17:16
8. Suk Maxim 2002 K1 SOPKo 280,0 280,0 5 18 03:55:13
9. Lisa Dominik 2002 K1 PKVM 245,0 245,0 6 28 07:20:08
10. Lomský Filip 2003 K2 PLČB 203,0 203,0 5 21 05:05:12
11. Veliký Vladislav 2002 K1 RPl 180,0 180,0 2 10 02:09:38
11. Ludvík David 2002 K1 LoBe 180,0 180,0 3 13 02:34:17
13. Dračka Vojtěch 2003 K2 Boh 167,0 167,0 4 18 05:16:33
14. Matoušek Marek 2003 K2 PLČB 159,0 159,0 5 21 04:51:37
15. Míka Tomáš 2003 K2 LoBe 152,0 152,0 3 15 03:36:02
16. Podracký Ondřej 2003 K2 TJKr 126,0 126,0 3 11 02:38:18
17. Tejkal Ondřej 2002 K1 PKVM 113,2 113,2 3 10 02:42:45
18. Haltmar Jiří 2003 K2 SjBr 111,0 111,0 4 13 03:22:54
19. Čermák Daniel 2003 K2 SlPl 108,0 108,0 2 10 02:28:11
20. Lipš Václav 2003 K2 Boh 103,0 103,0 3 13 03:32:56
21. Peringer Marek 2003 K2 KomBr 100,0 100,0 2 8 01:44:00
22. Heralt Martin 2002 K1 SlOp 92,0 92,0 3 13 03:14:15
23. Smažík Matyáš 2003 K2 PLČB 90,0 90,0 4 16 04:00:12
24. Beránek Jan 2002 K1 PLČB 81,0 81,0 3 13 03:13:19
25. Kubeš Richard 2002 K1 PKHa 70,0 70,0 3 9 02:23:13
26. Obdržal Jaroslav 2003 K2 NePK 68,2 68,2 3 9 03:13:21
27. Kroupa Jan 2002 K1 PKHa 65,0 65,0 3 9 02:25:02
28. Štafurik Filip 2002 K1 SlPl 50,0 50,0 1 5 01:13:55
28. Vašata Michal 2002 K1 PKKBr 50,0 50,0 1 5 01:04:27
30. Jankových Jakub 2002 K1 ZASE 36,0 36,0 1 5 01:17:52
31. Serdahely Michal 2002 K1 ZASE 35,0 35,0 1 5 01:21:22
31. Srostlík Marek 2002 K1 PoPro 35,0 35,0 1 3 00:52:53
33. Tran Martin 2003 K2 PKKBr 33,0 33,0 2 5 01:36:30
34. Stukalov Stepan 2002 K1 FaBr 32,0 32,0 1 5 01:36:38
35. Učeň Vít 2002 K1 PoPro 28,0 28,0 1 3 00:52:56
36. Šolín Pavel 2002 K1 Boh 23,8 23,8 1 3 01:09:15
37. Kocián Martin 2003 K2 PKNJ 10,0 10,0 1 1 00:11:51
37. Novák Adam 2002 K1 PKLtv 10,0 10,0 1 1 00:13:24
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň, Superfinále žactva a kadetů
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2017 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz