Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - I. plavecký klub otužilců Praha

Pořadí Jméno Ročník Kategorie 8 nej závodů Celkem bodů Body pro I.PKO Počet startů Počet km
1. Valníček Jakub 1970 ME 636,2 866,6 866,6 18 139
2. Brauner Michal 1985 MB 543,0 657,9 657,9 13 102
3. Procházková Zuzana 1992 MA 542,8 542,8 542,8 8 63
4. Hudson Michael 1974 ME 540,6 596,0 596,0 11 101
5. Sláma Zdeněk 1978 MD 524,0 524,0 524,0 8 78
6. Kopecká Nikola 2001 sd 508,0 514,0 514,0 9 67
7. Mak Chun Kong 1986 MB 484,0 553,6 553,6 13 91
8. Johová Petra 1974 ME 414,0 414,0 414,0 8 53
9. Čudanová Vlasta 1950 MI 411,0 557,1 557,1 18 99
10. Prokop Jan 1970 ME 224,2 244,2 244,2 11 43
11. Zeman Jaroslav 1967 MF 222,0 222,0 222,0 8 40
12. Dyková Kristýna 1987 MB 212,0 212,0 212,0 7 34
13. Nováková Pavlína 1996 žena 185,0 185,0 185,0 3 20
14. Paseka Miloš 1971 ME 174,6 176,8 176,8 9 39
15. Krupička Martin 1976 MD 171,7 171,7 171,7 7 33
16. Žižka Jiří 1980 MC 141,6 143,3 143,3 9 35
17. Kosař František 1948 MJ 132,0 132,0 132,0 6 30
18. Pinta Pavel 1956 MH 108,0 108,0 108,0 6 26
19. Landsmannová Šárka 1975 MD 92,0 92,0 92,0 2 10
20. Kobrzek Filip 1979 MD 84,4 84,4 84,4 3 15
21. Kohoutek Michal 1977 MD 80,0 80,0 80,0 2 15
22. Labounek Tomáš 1981 MC 73,2 73,2 73,2 4 14
23. Lebioda Mariusz 1971 ME 70,0 70,0 70,0 1 10
24. Martinec Zdeněk 1978 MD 69,2 69,2 69,2 2 15
25. Grzywa Marek 1975 MD 68,0 68,0 68,0 1 10
26. Vavřík Jaroslav 1981 MC 66,0 66,0 66,0 5 17
27. Brndiar Peter 1981 MC 64,0 64,0 64,0 1 10
27. Kordylak Ireneusz 1976 MD 64,0 64,0 64,0 2 10
29. Klásková Iva 1947 MJ 63,6 63,6 63,6 9 15
30. Ullwer Martin 1965 MF 58,0 58,0 58,0 2 10
31. I. plavecký klub otužilců Praha A 0 štafeta 52,0 52,0 52,0 1 5
32. Vanický Aleš 1974 ME 49,6 49,6 49,6 2 10
33. Jícha Filip 2004 K1 41,0 41,0 41,0 2 6
34. Vítek Rostislav 1976 MD 40,0 40,0 40,0 1 5
35. Drážník Jiří 1949 MJ 39,3 39,3 39,3 7 15
36. Kalvoda Jan 1977 MD 38,8 38,8 18,0 3 7.5
37. I. plavecký klub otužilců Praha B 0 štafeta 37,0 37,0 37,0 1 5
38. Rozsíval Milan 1985 MB 30,5 30,5 30,5 3 9
39. Štengl Michal 1978 MD 30,0 30,0 30,0 1 5
40. Kulhavý Marek 1974 ME 19,2 19,2 19,2 1 5
41. Zýková Dana 1958 MH 17,0 17,0 17,0 1 3
42. Vachtová Jitka 1975 MD 16,0 16,0 16,0 1 3
43. Shatnyy Ivan 1986 MB 14,0 14,0 14,0 1 3
43. Jícha Filip 1970 ME 14,0 14,0 14,0 2 3
45. Hejkrlík Jiří 1948 MJ 12,0 12,0 12,0 2 3
46. Dočkal Radek 1966 MF 11,0 11,0 11,0 1 3
47. Durkota Karel 1987 MB 10,0 10,0 10,0 1 3
48. Přibyl Michal 1986 MB 9,5 9,5 9,5 2 4
49. Dvořák Jan 1972 ME 7,0 7,0 7,0 1 3
50. Štědroň Libor 1966 MF 5,0 5,0 5,0 1 1
51. Staňková Petra 1981 MC 2,2 2,2 2,2 1 1
52. Peková Ilona 1975 MD 2,0 2,0 2,0 1 1
53. Štolle Filip 1974 ME 0,0 0,0 0,0 1 0
Pořadí Jméno Ročník Kategorie 8 nej závodů Celkem bodů Body pro I.PKO Počet startů Počet km
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz