Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - Bohemians Praha

Pořadí Jméno Ročník Kategorie 8 nej závodů Celkem bodů Body pro Boh Počet startů Počet km
1. Kozubek Matěj 1996 muž 1 420,0 1 702,0 1 612,0 13 116
2. Štěrbová Lenka 1994 MA 1 350,0 1 420,0 1 300,0 10 91
3. Štěrba Vojislav 2001 sd 1 180,0 1 328,0 1 258,0 11 106
4. Straka Martin 2000 sd 1 110,0 1 253,0 661,0 10 100
5. Lajčuk Leonard 2000 sd 1 051,2 1 155,2 1 107,2 10 115
6. Ulipová Michaela 1997 žena 911,0 1 009,0 947,0 11 91
7. Kysilka Josef 1971 ME 782,4 820,4 820,4 10 95
8. Seidlová Veronika 2005 K2 716,0 946,0 814,0 12 80.5
9. Tikovský Denis 2005 K2 626,0 756,0 672,0 11 73
10. Pleskotová Julie 2002 mld 560,0 560,0 470,0 5 40
11. Táborský Radek 1971 ME 523,0 629,0 591,0 11 90.5
12. Dvořáková Alžběta 1961 MG 515,0 614,5 574,5 12 77.5
13. Chára Jakub 2006 A 457,0 532,0 452,0 11 47
14. Lahoda David 2005 K2 365,0 375,0 375,0 9 36
15. Sýkorová Tereza Anna 2006 A 330,0 330,0 210,0 4 18
16. Eybl Václav 2006 A 311,0 311,0 251,0 7 31
17. Štěrbová Michaela 1999 žena 267,4 267,4 267,4 4 30
18. Šimsa Radek 2006 A 258,0 258,0 202,0 8 28
19. Šimsa Ondřej 2006 A 239,2 239,2 191,2 8 28
20. Srb Štěpán 2004 K1 139,0 139,0 139,0 3 15
21. Mikušová Carmen 1998 žena 124,0 124,0 124,0 1 10
22. Chárová Lucie 2009 D 123,6 130,1 130,1 10 20
23. Bohemians Praha A 0 štafeta 120,0 120,0 120,0 1 5
24. Srbová Radmila 1976 MD 111,4 111,4 111,4 5 19
25. Tikovský Dominik 2009 D 101,8 104,4 104,4 9 17
26. Carda Jan 2005 K2 95,0 95,0 95,0 2 8
27. Bohemians Praha B 0 štafeta 90,0 90,0 90,0 1 5
28. Bohemians Praha D 0 štafeta 70,0 70,0 70,0 1 5
29. Augustová Kateřina 1971 ME 66,5 66,5 59,5 7 11.5
30. Hájková Nikola 1988 MB 65,0 65,0 65,0 2 10
31. Šram Kryštof 1997 muž 59,6 59,6 59,6 2 8
32. Krejčíková Mariana 2006 A 59,0 59,0 59,0 3 9
33. Kalivodová Nikita 2007 B 54,5 54,5 54,5 4 12
34. Bohemians Praha E 0 štafeta 34,0 34,0 34,0 1 5
35. Krejčířová Eva 1979 MD 33,0 33,0 25,0 2 6.5
36. Gacek Natalie 2006 A 30,0 30,0 30,0 1 3
36. Renc Matěj 2002 mld 30,0 30,0 30,0 1 3
36. Srbová Helena 2007 B 30,0 30,0 30,0 3 9
39. Renc Jakub 1999 muž 25,0 25,0 25,0 1 3
40. Zámečníková Adéla 2007 B 20,0 20,0 20,0 1 3
41. Lahoda Jakub 2000 sd 18,0 18,0 18,0 1 3
41. Sedláček Max 2006 A 18,0 18,0 18,0 1 3
43. Pechová Martina 1988 MB 14,0 14,0 14,0 1 3
43. Škopová Karla 2008 C 14,0 14,0 14,0 1 3
43. Vojtková Adéla 2007 B 14,0 14,0 14,0 1 3
46. Zápotocká Natálie 2007 B 11,0 11,0 11,0 1 3
47. Kudrnáčová Eliška 2007 B 10,0 10,0 10,0 1 3
48. Srb Jan 1976 MD 9,5 9,5 9,5 1 3
49. Škopová Barbora 2009 D 8,0 8,0 8,0 1 1
49. Štverák Jakub 2008 C 8,0 8,0 8,0 1 1
51. Pospíšilová Alena 1954 MI 4,8 4,8 0,0 1 1.5
52. Tomášek Petr 1985 MB 4,5 4,5 4,5 1 1
53. Zaňková Jolana 2009 D 4,0 4,0 4,0 1 1
54. Felgrová Ivana 1942 MK 3,8 3,8 0,0 1 1.5
55. Votrubová Jaroslava 1946 MJ 3,6 3,6 0,0 1 1.5
56. Štěrba Pavel 1954 MI 3,4 3,4 0,0 1 1.5
57. Kozubek Tomáš 1998 muž 1,9 1,9 1,9 1 1
58. Bohemians Praha C 0 štafeta 0,0 0,0 0,0 1 5
Pořadí Jméno Ročník Kategorie 8 nej závodů Celkem bodů Body pro Boh Počet startů Počet km
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz