Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2018 - I. plavecký klub otužilců Praha

Pořadí Jméno Ročník Kategorie 8 nej závodů Celkem bodů Body pro I.PKO Počet startů Počet km
1. Procházková Zuzana 1992 MA 798,0 851,0 851,0 12 100
2. Mak Chun Kong 1986 MB 654,6 736,6 736,6 13 92
3. Čudanová Vlasta 1950 MI 513,0 622,5 622,5 15 106
4. Valníček Jakub 1970 ME 502,2 594,2 594,2 13 95
5. Sláma Zdeněk 1978 MD 454,6 454,6 454,6 7 70
6. Hudson Michael 1974 MD 423,2 518,0 518,0 16 94
7. Kopecká Nikola 2001 mld 380,0 430,0 385,0 10 61
8. Volf Martin 1974 MD 304,4 304,4 304,4 7 50
9. Zeman Jaroslav 1967 MF 300,2 429,2 429,2 15 84
10. Hejkrlík Filip 1979 MC 263,1 278,4 278,4 10 57
11. Johová Petra 1974 MD 246,0 246,0 246,0 4 35
12. Štolle Filip 1974 MD 217,9 239,4 239,4 10 53
13. Havlíková Eva 1956 MH 208,0 215,0 208,0 9 39.5
14. Brndiar Peter 1981 MC 193,0 193,0 193,0 3 30
15. Landa Ivan 1955 MH 180,8 180,8 180,8 6 36
16. Vítek Rostislav 1976 MD 167,6 167,6 120,0 2 20
17. Hujer Roman 1968 MF 155,6 157,6 157,6 9 35
18. Kosař František 1948 MJ 148,0 148,0 148,0 7 33
19. Juřenová Alena 1958 MH 123,0 123,0 123,0 5 18
20. Pilát Tomáš 1980 MC 121,7 121,7 121,7 4 23
21. Kobrzek Filip 1979 MC 110,0 110,0 110,0 4 18
22. Vanický Aleš 1974 MD 102,4 102,4 102,4 5 23
23. Brauner Michal 1985 MB 98,0 98,0 98,0 4 15
24. Ullwer Martin 1965 MF 90,0 90,0 90,0 2 15
25. Kalvoda Jan 1977 MD 75,7 75,7 38,7 4 12.5
26. Hejkrlík Jiří 1948 MJ 73,0 73,0 73,0 6 20
27. Žižka Jiří 1980 MC 64,0 64,0 64,0 4 14
28. Tlamicha Zdeněk 1972 ME 60,0 60,0 60,0 1 10
28. Vachtová Jitka 1975 MD 60,0 60,0 60,0 3 11
30. Kulhavý Marek 1974 MD 52,8 52,8 52,8 2 10
31. Teplý Ondřej 1978 MD 51,0 51,0 51,0 1 10
32. I. plavecký klub otužilců Praha A 0 štafeta 42,0 42,0 42,0 1 5
33. Běžel Jakub 1985 MB 38,0 38,0 38,0 1 5
34. I. plavecký klub otužilců Praha B 0 štafeta 37,0 37,0 37,0 1 5
35. Pekárek Jaroslav 1976 MD 36,0 36,0 36,0 1 5
36. Kolář Vladimír 1947 MJ 22,2 22,2 17,8 3 7.5
37. Dočkal Radek 1966 MF 18,0 18,0 18,0 1 5
38. Červený Matěj 1977 MD 13,0 13,0 13,0 1 3
39. Fleissigová Barbora 1972 ME 11,0 11,0 11,0 1 3
40. Prokop Tomáš 1975 MD 9,0 9,0 9,0 1 3
41. Vilím Pavel 1990 MA 8,5 8,5 8,5 2 4
42. Holan Martin 1963 MG 7,5 7,5 7,5 2 4
43. Hess Miroslav 1948 MJ 4,5 4,5 4,5 2 2
44. Lichá Irena 1960 MG 4,0 4,0 4,0 1 1
45. Haan Richard 1949 MI 2,0 2,0 2,0 1 1
45. Hoštáková Viera 1954 MH 2,0 2,0 2,0 1 1
45. Katrušák Stanislav 1950 MI 2,0 2,0 2,0 1 1
45. Krchová Irena 1962 MG 2,0 2,0 2,0 1 1
45. Vavřík Jaroslav 1981 MC 2,0 2,0 2,0 1 1
50. Moučka Jaroslav 1973 ME 1,0 1,0 1,0 1 1
51. Lichý Alexander 1960 MG 0,0 0,0 0,0 1 0
51. Valenta Lubomír 1941 MK 0,0 0,0 0,0 1 0
51. Vatalová Jaroslava 1962 MG 0,0 0,0 0,0 1 0
Pořadí Jméno Ročník Kategorie 8 nej závodů Celkem bodů Body pro I.PKO Počet startů Počet km
Poslední aktualizace: Superfinále a vyhlášení ČP, 40. Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1979 - 2018 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz