Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - štafety

Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
1. Bohemians Praha A
(Štěrbová Lenka, Pleskotová Julie, Štěrba Vojislav, Kozubek Matěj)
120
2. Kometa Brno A
(Zubalíková Lucie, Ingeduld Vít, Benešová Alena, Peciar Tomáš)
100
3. Bohemians Praha B
(Štěrbová Michaela, Straka Martin, Ulipová Michaela, Renc Jakub)
90
4. Sportovní oddíl plavání Kolín A
(Lelková Blanka, Olivová Viktorie, Humlíček Jakub, Suk Maxim)
84
5. Plavecký klub Příbram B
(Reissmüller Tomáš, Štajgr Milan, Červenková Kateřina, Červenková Denisa)
80
6. Klub plavecké školy Krokodýl Brno A
(Vintrová Zuzana, Skalník Marek, Tesaříková Anna, Vašata Michal)
76
7. Kometa Brno B
(Marciánová Hana, Šťastná Petra, Doležal Alexandr, Máša Matěj)
72
8. Bohemians Praha D
(Sýkorová Tereza Anna, Krejčíková Mariana, Chára Jakub, Šimsa Radek)
70
9. Universita Brno A
(Grošek Luboš, Mašlaň Jiří, Vlčková Hana, Křesálková Hana)
68
10. Neratovický plavecký klub C
(Žaludek Ondřej, Kotoučová Barbora, Vaľko Marek, Doležalová Tereza)
66
11. Klub plavecké školy Krokodýl Brno B
(Podešťová Radka, Kyselová Michaela, Vítek Jakub, Halva Marek)
64
12. Plavecký klub Příbram A
(Kareš Petr, Reissmüller Filip, Furchová Lucie, Bálková Eliška)
62
13. Oddíl sportovního plavání Hodonín A
(Hasilová Monika, Dvořáček Tomáš, Dvořáková Anna, Slezák Jakub)
60
14. Plavecký klub Havířov A
(Válek David, Šidlová Anežka, Čurajová Martina, Peklanský Tomáš)
58
15. FIDES Brno A
(Smisitel Ondřej, Okurková Magda, Eremiášová Radka, Slanina Michal)
56
16. SC Plavecký areál Pardubice A
(Hromadníková Kateřina, Jurčíková Kristýna, Jurica Josef, Čaban Daniel)
54
17. I. plavecký klub otužilců Praha A
(Mak Chun Kong, Štědroň Libor, Landsmanová Šárka, Johová Petra)
52
18. Plavecký klub Havířov B
(Bojceňuk Jakub, Dian Karolina, Vrána Robin, Fabíková Nela)
50
19. Neratovický plavecký klub D
(Pumannová Anna, Lipenská Klára, Juhás Radek, Veselský Vojtěch)
48
20. Oddíl Sportovního plavání Hodonín C
(Holíková Tereza, Mífek Zdeněk, Zaviačičová Soňa, Krásný Jakub)
46
21. Spartak Třebíč A
(Doležalová Lara, Kuzmová Natálie, Chlupáček Matěj, Krontorádová Sára)
44
22. Plavecký klub Havířov C
(Teslík David, Šidlová Zdeňka, Reisskup Barbara, Mik Pavel)
42
23. Universita Brno B
(Mrůzek Alexander, Gilíková Helena, Mrůzková Pavlína, Vymazal Michal)
40
24. Neratovický plavecký klub B
(Černý Radek, Hrdinová Natálie, Obdržal Jaroslav, Lhotková Lenka)
39
25. Oddíl sportovního plavání Hodonín B
(Jedlička Marek, Mífková Zdeňka, Menoušková Nikol, Dvořáček Pavel)
38
26. I. plavecký klub otužilců Praha B
(Procházková Zuzana, Kopecká Nikola, Prokop Jan, Shatnyy Ivan)
37
27. Neratovický plavecký klub A
(Verner Jan, Bláhová Jana, Lipenská Pavla, Novák Jiří)
36
28. Neratovický Plavecký Klub E
(Hrdinová Elen, Hnátková Johana, Kramár Max, Novák Matyáš)
35
29. Bohemians Praha E
(Tikovský Dominik, Chárová Lucie, Kalivodová Nikita, Šimsa Ondřej)
34
30. Plavecký Klub Havířov D
(Bojceňuk Michal, Šidlová Marie, Kohn Romana, Mik Daniel)
33
31. FIDES Brno B
(Nowaková Lenka, Mihola Petr, Suchopa Radomír, Matuštíková Jana)
32
32. FIDES Brno C
(Marek Ivan, Pavézková Helena, Matuštík Svatopluk, Marková Helena)
31
Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz