Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2016 - štafety

Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
1. Kometa Brno A
(Kútnik Ján, Šťastná Petra, Zubalíková Lucie, Ingeduld Vít)
154
2. SC Plavecký areál Pardubice A
(Štěrbová Michaela, Čaban Daniel, Balcar Lukáš, Štěrbová Lenka)
126
3. Slávia VŠ Plzeň A
(Hauerová Petra, Velebný Jáchym, Soukupová Pavlína, Šebesta David)
112
4. Univerzitní sportovní klub Praha A
(Benešová Alena, Polanský Vít, Benešová Anna-Marie, Polanský Jiří)
105
5. Kometa Brno B
(Špaček Dominik, Pavlíčková Anna, Hrušková Anežka, Kodýtek Petr)
100.8
6. Kometa Brno C
(Říha Jakub, Rašticová Barbora, Hrušková Kristýna, Tobiáš Jakub)
98
7. Universita Brno A
(Grošek Luboš, Vymazal Michal, Gilíková Helena, Milerská Veronika)
95.2
8. FIDES Brno A
(Homolka Martin, Eremiášová Radka, Okurková Magda, Nyáry Richard)
92.4
9. Kometa Brno D
(Vobořil Matěj, Čížková Romana, Novotná Eliška, Boháč Milan)
89.6
10. Sportovní oddíl plavání Kolín A
(Nováková Vendula, Humlíček Jakub, Vránová Gabriela, Suk Maxim)
86.8
11. Radbuza Plzeň A
(Vodičková Michaela, Franěk Matěj, Voračková Eliška, Veliký Vladislav)
84
12. Slávia VŠ Plzeň B
(Kocánek Tomáš, Kubešová Markéta, Fridrich Martin, Chocholatá Petra)
81.2
13. Plavecký klub Havířov A
(Bojceňuková Zuzana, Mik Daniel, Dorňák Vladimír, Hracká Eliška)
78.4
14. Bohemians Praha - Legends
(Dvořáková Alžběta, Hubal Petr, Hájková Nikola, Smetana Ondřej)
77
15. Sportovní oddíl plavání Kolín B
(Suk Daniel, Humlíčková Nela, Olivová Viktorie, Lelková Blanka)
75.6
16. Klub sportovního plavání Kladno B
(Seidlová Veronika, Jílková Pavla, Svátková Lucie, Borovka Denis)
74.2
17. Plavecký klub Havířov B
(Teslík David, Pelikánová Monika, Bojceňuková Radka, Mik Pavel)
72.8
18. FIDES Brno B
(Pék Dezider, Bělohlávková Hana, Neubauerová Blanka, Pék Ondrej)
71.4
19. Bohemians Praha B
(Zańková Tereza, Švehlová Kateřina, Srb Štěpán, Sedláček Max)
70
20. FIDES Brno C
(Moravec Michal, Kouřilová Iva, Paulen Pavel, Třísková Šárka)
68.6
21. I. plavecký klub otužilců Praha B
(Tlamicha Zdeněk, Vachtová Jitka, Hujer Roman, Procházková Zuzana)
67.2
22. FIDES Brno D
(Matuštík Svatopluk, Matuštíková Jana, Kouřil Pavel, Kouřilová Sylva)
65.8
23. FIDES Brno E
(Frank Vít, Marková Helena, Matýšková Hana, Hanuš Bedřich)
64.4
24. Sokol Hradec Králové A
(Weiss Josef, Weissová Eleonora, Novotná Mirka, Kuřina Jiří)
63
25. I. plavecký klub otužilců Praha A
(Kosař František, Havlíková Eva, Lichá Irena, Lichý Alexander)
61.6
Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz