Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2017

Jméno Oddíl Body
Homolka Martin FiBr 494,8
Ingeduld Vít KomBr 480,0
Táborský Radek Boh 455,4
Kozubek Tomáš Boh 440,0
Pavuk Marek AQSLE 423,0
Mik Daniel PKHa 419,0
Straka Martin DuP 411,6
Knotek Josef SCPAP 395,6
Lajčuk Leonard Boh 387,8
Jméno Oddíl Body
Šťastná Petra KomBr 606,0
Milerská Veronika UnBr 512,0
Soukupová Pavlína SlPl 498,0
Čudanová Vlasta I.PKO 402,0
Štolková Barbora UnBr 400,0
Podmelová Eliška FiBr 382,0
Benešová Alena USK 375,0
Hauerová Petra SlPl 372,0
Avramová Pavla SCPAP 369,0
Jméno Oddíl Body
Grabovski Jiří KomBr 270,0
Neliba Tadeáš LoBe 204,0
Veliký Vladislav RPl 180,0
Lisa Dominik PKVM 171,0
Humlíček Jakub SOPKo 170,0
Skalník Marek PKKBr 151,0
Ludvík David LoBe 90,0
Uxa Lukáš LoBe 78,0
Míka Tomáš LoBe 72,0
Jméno Oddíl Body
Bojceňuková Zuzana PKHa 408,0
Vodičková Michaela RPl 370,0
Seidlová Martina DuP 312,0
Seidlová Miriam DuP 299,0
Nováková Vendula SOPKo 246,0
Machýčková Magdaléna SlOp 187,0
Vránová Gabriela SOPKo 166,0
Hudečková Nela SlOp 154,0
Brýdlová Aneta PKVM 150,0
Jméno Oddíl Body
Sabo Jiří LoBe 146,0
Drahoš Jan SlPl 140,0
Borovka Denis KSPKl 115,0
Sladký Matěj SlPl 100,0
Richter David SkpKB 88,0
Housar Šimon RPl 84,0
Máša Matěj KomBr 80,0
Gec Matyáš PKKBr 79,0
Vaľko Marek NePK 72,0
Jméno Oddíl Body
Seidlová Veronika KSPKl 181,0
Čížková Dominika SkpKB 180,0
Brýdlová Nikola PKVM 153,0
Mašková Justýna PKVM 132,0
Vintrová Zuzana PKKBr 130,0
Trnková Gabriela KIN 120,0
Chocholatá Kateřina SlPl 112,0
Puchnerová Barbora SOPKo 104,0
Lelková Blanka SOPKo 100,0
Jméno Oddíl Body
Eybl Václav Boh 56,0
Horák Jakub RPl 38,0
Hajšman Petr RPl 35,0
Bojceňuk Jakub PKHa 18,0
Šimsa Ondřej Boh 17,5
Matoušek Lukáš KSPKl 14,4
Šimsa Radek Boh 12,0
Mareš Vojtěch KSPKl 11,2
Kolman Petr PKKBr 10,0
Jméno Oddíl Body
Hrušková Anna KSPKl 55,2
Šrailová Anna SlPl 50,0
Pumannová Anna NePK 40,0
Novotná Leona KPSOp 36,0
Gortová Terézia KSPKl 12,0
Trněná Leontýna JPK 10,0
Sýkorová Tereza Anna USK 10,0
Placatková Hana KSPKl 8,4
Alešová Anna KSPKl 8,0
Název Body
Bohemians Praha 3013,8
SC Plavecký areál Pardubice 2589,0
PK Slávia VŠ Plzeň 2286,6
KPSP Kometa Brno 2103,0
I.PKO Praha 1966,9
VSK Universita Brno 1394,0
USK Praha 1304,4
Plavecký klub Havířov 1201,8
TJ Dukla Praha 880,6
Počet uplavaných km
Homolka Martin
Homolka Martin
65,4
Jméno Oddíl Km
Hejkrlík Filip I.PKO 60,0
Mik Daniel PKHa 56,7
Knotek Josef SCPAP 56,0
Táborský Radek Boh 55,4
Šťastná Petra KomBr 55,0
Valníček Jakub I.PKO 55,0
Kozubek Matěj Boh 54,7
Čudanová Vlasta I.PKO 51,0
Lajčuk Leonard Boh 50,4
Počet startů
Bojceňuková Zuzana
Bojceňuková Zuzana
9 (9)
Jméno Oddíl Starty
Lajčuk Leonard Boh 9 (8)
Kozubek Matěj Boh 8 (8)
Homolka Martin FiBr 8 (8)
Mik Pavel PKHa 7 (7)
Milerská Veronika UnBr 7 (7)
Čudanová Vlasta I.PKO 7 (6)
Pechová Markéta SlLi 6 (6)
Procházková Pavlína SpHoř 6 (6)
Knotek Jan SCPAP 6 (6)
Celkový čas v závodech
Hejkrlík Filip
Hejkrlík Filip
24:14:18
Jméno Oddíl Čas
Čudanová Vlasta I.PKO 21:42:46
Novotná Mirka SoHK 20:28:42
Chytil Jaroslav ČOUPr 19:27:43
Homolka Martin FiBr 17:40:48
Valníček Jakub I.PKO 17:40:43
Knotek Josef SCPAP 17:40:15
Mik Daniel PKHa 17:18:22
Podmelová Eliška FiBr 16:13:40
Táborský Radek Boh 15:00:01
Poslední aktualizace: Mistrovství ČR na 10 km
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2017 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz