Bodování Českého poháru v dálkovém plavání

Průběžné bodování po Pastvinách

Název Body
SCPA Pardubice 10025,9
Fides Brno 8551,7
PK Slávia VŠ Plzeň 7519,3
Bohemians Praha 6033,4
VSK Universita Brno 4159,6
TJ Krnov 3770,5
Lokomotiva Beroun 2380,7
Plavecký klub Havířov 2240,2
I.PKO Praha 1872,7
Jméno Oddíl Body
Baloun Karel KomBr 1 270,0
Kozubek Tomáš Boh 1 175,0
Ingeduld Vít KomBr 1 121,0
Mrůzek Michael TJKr 1 048,0
Říha Jakub KomBr 937,4
Čaban Daniel SCPAP 919,0
Šebesta David SlPl 888,4
Rucký Aleš SCPAP 878,9
Jurica Josef SCPAP 847,6
Jméno Oddíl Body
Nováková Renata SCPAP 1 266,0
Ulipová Michaela SlPl 1 102,0
Hauerová Petra SlPl 1 026,0
Milerská Veronika UnBr 972,0
Soukupová P. SlPl 971,0
Avramová Pavla SCPAP 894,0
Hrušková Anežka KomBr 793,0
Novotná Eliška KomBr 722,6
Gilíková Helena UnBr 690,0
Jméno Oddíl Body
Ludvík David LoBe 449,0
Štěrba Vojislav SCPAP 415,0
Knotek Josef SCPAP 390,0
Bareš Petr SCPAP 323,0
Suk Maxim SOPKo 274,0
Juna Michal TJKr 269,0
Grabovski Jiří KomBr 169,0
Podešť Michal FaBr 160,0
Čejka Jan SCPAP 155,0
Jméno Oddíl Body
Šebestová Lucie SlPl 465,0
Pavlíčková Anna KomBr 393,0
Lengsfeldová B. SjBr 380,0
Černá Tereza PKVM 356,0
Nováková Vendula SOPKo 335,0
Čížková Romana KomBr 298,0
Zielinská Adéla PKHa 272,0
Machýčková M. SlOp 248,0
Hudečková Nela SlOp 221,0
Jméno Oddíl Body
Neliba Tadeáš LoBe 198,0
Humlíček Jakub SOPKo 178,0
Drahoš Jan RPl 166,0
Míka Tomáš LoBe 137,0
Řezáč David MPKÚ 95,0
Gerža Matyáš TJKr 69,0
Balcar Aleš SCPAP 65,0
Lomský Filip KIN 61,0
Housar Šimon RPl 56,5
Jméno Oddíl Body
Seidlová Martina DuP 176,0
Voračková Eliška RPl 170,0
Macholdová Tereza TJTá 162,5
Seidlová Miriam KPSRa 160,0
Seidlová Veronika KSPKl 104,0
Mikulíková Hedvika KIN 100,0
Chocholatá K. SlPl 95,0
Lelková Blanka SOPKo 93,0
Čížková Dominika KomBr 88,5
Počet uplavaných km
Kozubek Tomáš Kozubek Tomáš
172,0
Jméno Oddíl Km
Mrůzek Michael TJKr 158,0
Nováková Renata SCPAP 150,0
Homolka Martin FiBr 143,0
Kozubek Matěj Boh 142,0
Milerská Veronika UnBr 135,0
Hájek Michal UnBr 130,0
Moravec Michal FiBr 130,0
Čudanová Vlasta KomBr 130,0
Soukupová Pavlína SlPl 121,0
Počet startů
Kozubek Tomáš Kozubek Tomáš
19 (18)
Jméno Oddíl Starty
Knotek Josef SCPAP 17 (17)
Čudanová Vlasta KomBr 16 (16)
Milerská Veronika UnBr 16 (16)
Homolka Martin FiBr 16 (15)
Čtvrtníčková N. KomBr 16 (14)
Soukupová Pavlína SlPl 15 (15)
Nováková Vendula SOPKo 15 (14)
Novotná Eliška KomBr 14 (14)
Moravec Michal FiBr 14 (14)
Celkový čas v závodech
Čudanová Vlasta Čudanová Vlasta
51:09:24
Jméno Oddíl Čas
Moravec Michal FiBr 43:15:32
Homolka Martin FiBr 40:38:47
Nováková R. SCPAP 37:18:53
Mrůzek Michael TJKr 36:32:29
Kozubek Tomáš Boh 35:56:13
Novotná Mirka SoHK 35:18:45
Pavlíková K. FiBr 34:19:30
Hájek Michal UnBr 33:24:56
Kunc Petr FiBr 33:23:20

V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu .
© 2011 - 2015 | www.plavani.info | www.czech-cup.cz | www.cpdp.cz