Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2016

Název Body
SC Plavecký areál Pardubice 5248,8
Fides Brno 4538,0
Bohemians Praha 4190,2
PK Slávia VŠ Plzeň 2863,1
TJ Lokomotiva Beroun 2245,0
I.PKO Praha 2155,2
VSK Universita Brno 1783,4
TJ Slezan Opava 1320,6
Plavecký klub Havířov 1268,6
Jméno Oddíl Body
Kútnik Ján KomBr 852,0
Ingeduld Vít KomBr 692,0
Zeman Filip LoBe 673,0
Kozubek Tomáš Boh 646,5
Táborský Radek Boh 583,6
Čaban Daniel SCPAP 568,0
Kysilka Josef Boh 525,4
Kunc Petr FiBr 510,5
Tlamicha Zdeněk I.PKO 510,2
Jméno Oddíl Body
Šťastná Petra KomBr 902,0
Milerská Veronika UnBr 818,0
Nováková Pavlína SCPAP 734,0
Soukupová Pavlína SlPl 539,0
Nováková Renata SCPAP 535,0
Čtvrtníčková Nikola KomBr 523,2
Avramová Pavla SCPAP 517,0
Čížková Romana KomBr 516,0
Hracká Eliška PKHa 512,2
Jméno Oddíl Body
Neliba Tadeáš LoBe 389,0
Bareš Petr SCPAP 297,0
Míka Tomáš LoBe 218,0
Suk Maxim SOPKo 214,0
Humlíček Jakub SOPKo 144,0
Uxa Lukáš LoBe 118,0
Lisa Dominik PKVM 116,0
Skalník Marek PKKBr 114,0
Heralt Martin SlOp 111,0
Jméno Oddíl Body
Nováková Vendula SOPKo 299,0
Vodičková Michaela RPl 294,0
Lengsfeldová Barbora SjBr 289,0
Bojceňuková Zuzana PKHa 275,0
Hrušková Kristýna KomBr 265,0
Hudečková Nela SlOp 247,0
Machýčková Magdaléna SlOp 243,5
Seidlová Martina DuP 220,0
Voračková Eliška RPl 190,0
Jméno Oddíl Body
Borovka Denis KSPKl 133,0
Drahoš Jan RPl 128,0
Housar Šimon RPl 86,0
Sabo Jiří LoBe 68,0
Gec Matyáš PKKBr 64,0
Pígl Jonáš KIN 60,0
Richter David KomBr 60,0
Sedláček Max Boh 60,0
Suk Daniel SOPKo 56,0
Jméno Oddíl Body
Čížková Dominika KomBr 128,0
Lelková Blanka SOPKo 110,0
Víchová Tereza PKVM 104,0
Jílková Pavla KSPKl 98,0
Chocholatá Kateřina SlPl 97,5
Mašková Justýna PKVM 72,0
Trnková Gabriela KIN 60,0
Panýrková Klára SlPl 60,0
Kočandrlová Adéla RPl 57,0
Počet uplavaných km
Milerská Veronika Milerská Veronika
94,5
Jméno Oddíl Km
Tlamicha Zdeněk I.PKO 87,5
Šťastná Petra KomBr 85,0
Kozubek Matěj Boh 85,0
Moravec Michal FiBr 85,0
Táborský Radek Boh 75,5
Štěrbová Lenka ml. SCPAP 75,0
Kunc Petr FiBr 75,0
Nováková Pavlína SCPAP 75,0
Zeman Filip LoBe 75,0
Počet startů
Čudanová Vlasta Čudanová Vlasta
12 (10)
Jméno Oddíl Starty
Milerská Veronika UnBr 11 (11)
Novotná Mirka SoHK 10 (10)
Tlamicha Zdeněk I.PKO 10 (10)
Kozubek Tomáš Boh 10 (8)
Neliba Tadeáš LoBe 9 (9)
Nováková Vendula SOPKo 9 (9)
Kuřina Jiří SoHK 9 (9)
Čtvrtníčková N. KomBr 9 (9)
Táborský Radek Boh 9 (9)
Celkový čas v závodech
Moravec Michal Moravec Michal
27:24:15
Jméno Oddíl Čas
Tlamicha Zdeněk I.PKO 27:23:10
Novotná Mirka SoHK 25:38:19
Čudanová Vlasta KomBr 25:01:54
Mihola Petr FiBr 23:21:32
Kunc Petr FiBr 22:18:00
Knotek Josef SCPAP 21:55:25
Milerská Veronika UnBr 20:47:10
Táborský Radek Boh 20:29:37
Čtvrtníčková Nikola KomBr 19:39:52
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2016 | www.plavani.info | www.czech-cup.cz | www.cpdp.cz