Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2016

Micka Jan Micka Jan
120,0
Jméno Oddíl Body
Tobiáš Jakub KomBr 100,0
Kútnik Ján KomBr 90,0
Landsmann Jiří USK 84,0
Kozubek Matěj Boh 80,0
Ingeduld Vít KomBr 76,0
Zach Ondřej PLČB 72,0
Ludvík Tomáš LoBe 70,0
Grošek Luboš UnBr 70,0
Šebesta David SlPl 68,0
Jméno Oddíl Body
Pechanová Jana KomBr 120,0
Benešová Alena USK 100,0
Rybářová Silvie KomBr 90,0
Benešová A. USK 84,0
Štěrbová Michaela SCPAP 80,0
Ulipová Michaela SlPl 76,0
Šťastná Petra KomBr 72,0
Hauerová Petra SlPl 70,0
Šebestová Lucie SlPl 68,0
Jméno Oddíl Body
Grabovski Jiří KomBr 100,0
Lomský Filip KIN 90,0
Suk Maxim SOPKo 84,0
Míka Tomáš LoBe 80,0
Neliba Tadeáš LoBe 76,0
Humlíček Jakub SOPKo 72,0
Bareš Petr SCPAP 70,0
Jméno Oddíl Body
Bicanová Barbora KIN 100,0
Mikulíková Hedvika KIN 90,0
Vodičková Michaela RPl 84,0
Hrušková Kristýna KomBr 80,0
Procházková Tereza KIN 76,0
Jurčíková K. SOPKo 72,0
Kotrbová Petra KIN 70,0
Machýčková M. SlOp 68,0
Bojceňuková Zuzana PKHa 66,0
Jméno Oddíl Body
Chocholatý Tomáš SlPl 50,0
Drahoš Jan RPl 40,0
Housar Šimon RPl 36,0
Spilko Daniel PKVM 34,0
Švarc George KIN 32,0
Borovka Denis KSPKl 30,0
Vaľko Marek NePK 28,0
Suk Daniel SOPKo 26,0
Grohmann Jan RPl 24,0
Jméno Oddíl Body
Lelková Blanka SOPKo 50,0
Jílková Pavla KSPKl 40,0
Dostálová Tereza PKVM 36,0
Panýrková Klára SlPl 34,0
Kočandrlová Adéla RPl 32,0
Horvátová Anna SlPl 30,0
Seidlová Veronika KSPKl 28,0
Chocholatá K. SlPl 26,0
Hauerová Anna SlPl 24,0
Počet uplavaných km
Grošek Luboš Grošek Luboš
9,5
Jméno Oddíl Body
Milerská Veronika UnBr 9,5
Avramová Pavla SCPAP 5,0
Balcar Lukáš SCPAP 5,0
Bareš Petr SCPAP 5,0
Baumrt Ondřej SlCho 5,0
Benešová Alena USK 5,0
Benešová Anna-Marie USK 5,0
Bicanová Barbora KIN 5,0
Boháč Milan KomBr 5,0
Počet startů
Grošek Luboš Grošek Luboš
3 (3)
Jméno Oddíl Body
Milerská Veronika UnBr 3 (3)
Borovka Radek KSPKl 2 (2)
Čudanová Vlasta KomBr 2 (2)
Dvořáková A. Boh 2 (2)
Hubal Petr Boh 2 (2)
Táborský Radek Boh 2 (2)
Tlamicha Zdeněk I.PKO 2 (2)
Vaňátková Eva TrChb 2 (2)
Mrůzek Alexander UnBr 2 (1)
Celkový čas v závodech
Milerská Veronika Milerská Veronika
02:03:51
Jméno Oddíl Body
Grošek Luboš UnBr 02:02:46
Čudanová Vlasta KomBr 01:40:03
Pražáková Vlasta SpCh 01:30:23
Mikelka Miroslav PKVM 01:28:52
Macholdová Tereza TJTá 01:27:28
Seidlová Martina DuP 01:26:33
Maříková Michaela RPl 01:23:48
Nováková Vendula SOPKo 01:22:17
Voračková Eliška RPl 01:19:43
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2016 | www.plavani.info | www.czech-cup.cz | www.cpdp.cz