Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2016

Název Body
SC Plavecký areál Pardubice 9073,2
Bohemians Praha 9048,0
Fides Brno 8579,4
PK Slávia VŠ Plzeň 7088,9
TJ Lokomotiva Beroun 4670,6
I.PKO Praha 3804,0
VSK Universita Brno 3355,0
Plavecký klub Havířov 2566,5
TJ Slezan Opava 1929,7
Kútnik Ján Kútnik Ján
1 346,0
Jméno Oddíl Body
Kozubek Matěj Boh 1 328,0
Ingeduld Vít KomBr 1 260,0
Kozubek Tomáš Boh 1 041,6
Čaban Daniel SCPAP 991,2
Zeman Filip LoBe 963,4
Šebesta David SlPl 909,9
Táborský Radek Boh 866,8
Kysilka Josef Boh 797,6
Ludvík Tomáš LoBe 789,0
Jméno Oddíl Body
Šťastná Petra KomBr 1 240,0
Milerská Veronika UnBr 1 092,0
Avramová Pavla SCPAP 942,0
Soukupová Pavlína SlPl 931,0
Hauerová Petra SlPl 920,0
Čížková Romana KomBr 808,0
Hracká Eliška PKHa 796,0
Nováková Pavlína SCPAP 759,0
Chocholatá Petra SlPl 751,0
Jméno Oddíl Body
Neliba Tadeáš LoBe 441,0
Bareš Petr SCPAP 354,0
Míka Tomáš LoBe 346,8
Suk Maxim SOPKo 289,0
Humlíček Jakub SOPKo 205,0
Lisa Dominik PKVM 203,6
Uxa Lukáš LoBe 180,4
Grabovski Jiří KomBr 180,0
Skalník Marek PKKBr 154,2
Jméno Oddíl Body
Vodičková Michaela RPl 424,0
Hrušková Kristýna KomBr 417,0
Machýčková Magdaléna SlOp 357,0
Bojceňuková Zuzana PKHa 356,8
Lengsfeldová Barbora SjBr 348,0
Hudečková Nela SlOp 334,2
Nováková Vendula SOPKo 326,0
Voračková Eliška RPl 299,8
Seidlová Martina DuP 267,0
Jméno Oddíl Body
Borovka Denis KSPKl 182,4
Housar Šimon RPl 173,0
Sabo Jiří LoBe 164,2
Drahoš Jan RPl 128,0
Richter David KomBr 109,3
Sedláček Max Boh 87,1
Suk Daniel SOPKo 83,5
Pígl Jonáš KIN 77,0
Gec Matyáš PKKBr 64,0
Jméno Oddíl Body
Čížková Dominika KomBr 208,4
Jílková Pavla KSPKl 154,3
Chocholatá Kateřina SlPl 147,0
Lelková Blanka SOPKo 145,0
Víchová Tereza PKVM 145,0
Mašková Justýna PKVM 115,7
Olivová Viktorie SOPKo 98,0
Trnková Gabriela KIN 85,0
Hauerová Anna SlPl 83,6
Počet uplavaných km
Moravec Michal Moravec Michal
145,0
Jméno Oddíl Km
Milerská Veronika UnBr 142,5
Zeman Filip LoBe 140,0
Kozubek Tomáš Boh 139,0
Kozubek Matěj Boh 134,0
Táborský Radek Boh 133,5
Šťastná Petra KomBr 130,0
Kútnik Ján KomBr 120,0
Čaban Daniel SCPAP 115,0
Hracká Eliška PKHa 115,0
Počet startů
Kozubek Tomáš Kozubek Tomáš
19 (16)
Jméno Oddíl Starty
Čudanová Vlasta KomBr 18 (15)
Dvořáková Alžběta Boh 17 (17)
Nováková Vendula SOPKo 16 (16)
Milerská Veronika UnBr 16 (16)
Moravec Michal FiBr 16 (16)
Seidlová Martina DuP 15 (15)
Kuřina Jiří SoHK 15 (15)
Novotná Mirka SoHK 15 (15)
Táborský Radek Boh 15 (15)
Celkový čas v závodech
Moravec Michal Moravec Michal
47:39:03
Jméno Oddíl Čas
Čudanová Vlasta KomBr 42:22:42
Novotná Mirka SoHK 41:10:45
Knotek Josef SCPAP 36:56:09
Táborský Radek Boh 36:53:46
Mihola Petr FiBr 36:49:18
Tlamicha Zdeněk I.PKO 34:13:07
Milerská Veronika UnBr 32:00:50
Hejkrlík Filip I.PKO 31:38:26
Hracká Eliška PKHa 30:30:52
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2016 | www.plavani.info | www.czech-cup.cz | www.cpdp.cz